Mes naudojame sausainėlius, kad jums mūsų paslaugomis būtų patogiau naudotis, pagerintume mūsų svetainę bei pateiktume jums pritaikytus pasiūlymus Treatwell, Santariškių grožio ir terapijos namai ir kitose svetainėse. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų sausainėlių naudojimo nuostatomis.

Atsiliepimai

★★★★★

“Puiki specialistė, labai kantri, puikiai nukreipia dėmesį, kai to reikia :) Tikrai sugrįšiu!”

Gerda

★★★★★

“Vyras buvo pas specialistę Laimą Adomaitytę-Ruzgienę. Veido valymo procedūra buvo parinkta pagal odos tipą. Vyras grįžo patenkintas, gavęs daug patarimų kaip rūpintis oda. Tikrai vėl planuos vizitą pas šią specialistę!”

Monika

★★★★★

“Puikiai :)”

Lina

★★★★★

“Puikiai”

Lina

★★★★★

“Tvarkausi antakius jau ne vienerius metus cia ir kiekviena karta bunu labai patenkinta kokybe, kruopstumu ir atmosfera siame salone!”

Austeja

★★★★★

“Esu labai patenkinta procedūra. Meistrė maloni ir profesionali, aplinka jauki.”

Danguolė

★★★★★

“Patalpos kuklios, tačiau jaukios, jautiesi, kaip namie, o procedūrą tau atlieka geriausia draugė :) Meistrė profesionali, šilta, greit su klientu atrandanti bendrą kalbą. Žodžiu, patiko. Apsilankysiu dar..”

Dovile

★★★★★

“Labai patiko individualus priėjimas prie kliento ir jo problemos, o ne sausas procedūros vykdymas pagal kažkieno sukurtą instrukciją. Aišku, turbūt visą tai ateina su darbo patirtimi ir svarbiausia, tobulėjant mėgiamoje veikloje. Gavau gerų patarimų, saugių kremų meginėlių. Gal net pavyks atrasti man tinkamą, nes esu jautri daugumai produktų. Apsilankysių dar kartą. :-)”

Emilija

★★★★★

“Really relaxing procedure. I enjoyed every bit of it, highly recommend!”

Alina

★★★★★

“Labai maloni aplinka ir profesionali kosmetologė”

Laura